ATENŢIE! Întreruperi ale energiei electrice în Alba

zone_fara_curent

Electrica anunţă noi întreruperi temporare în furnizarea energiei electrice în mai multe localităţi din judeţul Alba, din cauza lucrărilor de mentenanţă la reţea, în perioada 9-13 februarie.
Programul întreruperilor:

Luni, 9 februarie
08.00 – 09.30 Miraslău, strada Principală – nouă parțial
08.00 – 16.00 Lupșa, Curmătura – str Principală
09.00 – 15.00 Rimetea, Colțești – str Principală,
09.00 – 17.00 Zlatna – sat Vîltori, sat Runc
09.30 – 11.00 Miraslău, Lopadea Nouă – str Principală
11.00 – 12.30 Aiud – Măgina, str Poiana Codrului, Simion Prodan
12.300 – 14.00 Livezile, sat Poiana – str Principală
14.00 – 15.30 Livezile, Izvoarele – str Principală

Marți, 10 februarie
08.00 – 16.00 Ciuruleasa – Morărești, Mătișești, Buninginea, Boglești, Bodrești, Bidigești, Abrud – Soharu, Mecea
09.00- 16.00 Zlatna – Galați, str Gării, Feneș – str Principală și str Gării, Șibot – DN7 Han Șurianu, Săliștea, Tărtăria, Săliștea Deal, Meteș – Presaca Ampoiului, str Principală

Miercuri, 11 februarie
08.00 – 16.00 Sălciua de Jos – Valea Largă, Sub Piatră, Sălciua de Sus, Dumești, Dealu Caselor, Poșaga de Sus, Poșaga de Jos, Ocoliș – Runc, Lunca Largă, Baia de Arieș – Valea Ciorii, Sărtaș, Brăzești
09.00 – 15.00 Noșlac- zona spre Balastieră
09.00 – 16.00 Săsciori – Tonea, Răchita, Pianu de Jos – Strungari, Purcăreți, Plaiuri, Cugir – Mugești, Calene
10.00 – 15.00 Ocna Mureș – Cistei, Micoșlaca, Cisteiu de Mureș, Pompa Apă Ocna Mureș

Joi, 12 februaie
08.00 – 14.00 Vințu de Jos – str Principală
09.00 – 12.00 Șona – str Total, Lunca Târnavei,
09.00 – 16.00 Șugag – Tău, Jidostina, Șibot – Saracsau, Băcăinți, Ceru Băcăinți – Valea Mare Fîntînele, Groși Bolovănești, Dumbrăvița, Curpeni, Cucuta, Ceru Băcăinți – Principala, Bulbuc, Blandiana – Răcătău,
10.00 – 15.00 Ocna Mureș – Uioara de Sus, comuna Fărău, Vama Seacă, Șpălnaca, Turdaș, Alecuș, Silivaș, Uioara de Sus

Vineri, 13 februarie
08.00 – 16.00 Câmpeni – str Virși, Gării, Roșia Montană – Soal, Câmpeni – Furduiești, Fata Abrudului, Bistra – Virșii Mici, Virșii Mari, Bîrlești
10.00 – 12.00 Sebeș – str Călărași
11.00- 12.30 Sebeș – str Răchitei, Macului, Câmpului, Aurel Vlaicu

În funcţie de condiţiile meteo, este posibil ca aceste lucrări să fie reprogramate.

Comentarii

Comentarii

Comentarii

Adauga comentariul tau

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

four − one =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Site-uri Partenere

Agentie SEO stiri ziare

ATENŢIE! Întreruperi ale energiei electrice în Alba

zone_fara_curent

By

Electrica anunţă noi întreruperi temporare în furnizarea energiei electrice în mai multe localităţi din judeţul Alba, din cauza lucrărilor de mentenanţă la reţea, în perioada 9-13 februarie.
Programul întreruperilor:

Luni, 9 februarie
08.00 – 09.30 Miraslău, strada Principală – nouă parțial
08.00 – 16.00 Lupșa, Curmătura – str Principală
09.00 – 15.00 Rimetea, Colțești – str Principală,
09.00 – 17.00 Zlatna – sat Vîltori, sat Runc
09.30 – 11.00 Miraslău, Lopadea Nouă – str Principală
11.00 – 12.30 Aiud – Măgina, str Poiana Codrului, Simion Prodan
12.300 – 14.00 Livezile, sat Poiana – str Principală
14.00 – 15.30 Livezile, Izvoarele – str Principală

Marți, 10 februarie
08.00 – 16.00 Ciuruleasa – Morărești, Mătișești, Buninginea, Boglești, Bodrești, Bidigești, Abrud – Soharu, Mecea
09.00- 16.00 Zlatna – Galați, str Gării, Feneș – str Principală și str Gării, Șibot – DN7 Han Șurianu, Săliștea, Tărtăria, Săliștea Deal, Meteș – Presaca Ampoiului, str Principală

Miercuri, 11 februarie
08.00 – 16.00 Sălciua de Jos – Valea Largă, Sub Piatră, Sălciua de Sus, Dumești, Dealu Caselor, Poșaga de Sus, Poșaga de Jos, Ocoliș – Runc, Lunca Largă, Baia de Arieș – Valea Ciorii, Sărtaș, Brăzești
09.00 – 15.00 Noșlac- zona spre Balastieră
09.00 – 16.00 Săsciori – Tonea, Răchita, Pianu de Jos – Strungari, Purcăreți, Plaiuri, Cugir – Mugești, Calene
10.00 – 15.00 Ocna Mureș – Cistei, Micoșlaca, Cisteiu de Mureș, Pompa Apă Ocna Mureș

Joi, 12 februaie
08.00 – 14.00 Vințu de Jos – str Principală
09.00 – 12.00 Șona – str Total, Lunca Târnavei,
09.00 – 16.00 Șugag – Tău, Jidostina, Șibot – Saracsau, Băcăinți, Ceru Băcăinți – Valea Mare Fîntînele, Groși Bolovănești, Dumbrăvița, Curpeni, Cucuta, Ceru Băcăinți – Principala, Bulbuc, Blandiana – Răcătău,
10.00 – 15.00 Ocna Mureș – Uioara de Sus, comuna Fărău, Vama Seacă, Șpălnaca, Turdaș, Alecuș, Silivaș, Uioara de Sus

Vineri, 13 februarie
08.00 – 16.00 Câmpeni – str Virși, Gării, Roșia Montană – Soal, Câmpeni – Furduiești, Fata Abrudului, Bistra – Virșii Mici, Virșii Mari, Bîrlești
10.00 – 12.00 Sebeș – str Călărași
11.00- 12.30 Sebeș – str Răchitei, Macului, Câmpului, Aurel Vlaicu

În funcţie de condiţiile meteo, este posibil ca aceste lucrări să fie reprogramate.

Comentarii

Comentarii

backtotop