Întreruperi ale energiei electrice în Alba

enel

Electrica anunţă întreruperi programate, în perioada 2 – 6 februarie, în alimentarea cu energie a mai multor localităţi din Alba, din cauza lucrărilor de întreţinere a reţelei.

Luni, 2 februarie
Orele 08:00 – 16:00 Ighiu – Ighiel, Str. Valea Mică, Tabla Bisericii, Școlii, Principală, Fanatei

Marți, 3 februarie
Orele 08:00 – 16:00 Mogoș – Valea Tupilor, Valea Mlacii, Valea Ghioghești, Valea Cocești, Valea Barnii, Valea Barlutești, Tomești, Poienile – Mogoș, Oncești, Negrești, Mămăligani, Cristești, Cojocani, Butești (Mogoș), Bogdănești (Mogoș), Bocești, Barzogani, Bărlești-Cătun (Mogoș),Bărlești (Mogoș), Bărlești, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Mogoș, Str. Danesti, Gordești, Habeni, Principala, Ursesti, Valea Braduiestilor
Orele 08:00 – 16:00 Întregalde, Tecșești, Sfârcea, Necrilești, Modolești (Întregalde, Str. Izvorului, Principală), Ivanis, Întregalde, Ghioncani, Florești, Dealul Geoagiului, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Ighiu – Ighiel, Str. Valea Mică, Tabla Bisericii, Școlii, Principală, Fânatei
Orele 09:00 – 17:00 Zlatna – Feneș, Str. Principală, Gării

Miercuri, 4 februarie
Orele 09:00 – 15:00, Aiud, Str. Abrudului, Codrului, Dorului, Gorunului, Moților, V. Aiudului, Cetății, Pășunii, Păltiniș
Orele 09:00 – 13:00 Almașu Mare – Glod, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Albac, După Plese, Plesești, Potionci, Tamborești, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Garda de Sus, Huzărești, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Ighiu – Ighiel, Str. Fânatei, Principală, Școlii, Tabla Bisericii, Valea Mică
Orele 08:00 – 16:00 Scărișoara, Barlești (Scărișoara), Botesti (Scărișoara), Fata-Lazești, Florești (Scărișoara), Lazești (Scărișoara), Lespezea, Matei, Negești, Runc (Scărișoara), Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Scărișoara, Str. Dos, Jabrești, Pirvesti, Principală, Purcelești, Vesești, Zugai
Orele 08:00 – 16:00 Vadu Moților, Lazești (Vadu Moților), Popeștii de Sus, Str. Principală

Joi, 5 februarie
Orele 09:00 – 18:00 Șona – Sânmiclăuș, Str. Principală
Orele 08:30 – 16:30 Alba Iulia, Str. Cordovanilor, Mohorului, Tineretului, Victoriei, Viorelelor, Zefirului
Orele 08:00 – 16:00 Avram Iancu, Gojeiești, Partutești, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Ighiu – Ighiel, Str. Fanatei, Principală, Școlii, Tabla Bisericii, Valea Mică
Orele 08:00 – 16:00 Poiana Vadului, Costești (Poiana Vadului), Duduieni, Făgetu de Jos, Făgetu de Sus, Hanasesti (Poiana Vadului), Lupaiesti, Morcanesti, Pastești, Petelei, Stănești, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Poiana Vadului, Str. Cotocești, Principală
Orele 08:00 – 16:00 Vadu Moților, Burzești, Tomutești, Viltori (Vadu Moților) Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Vidra, Dealu Goiești, Jeflești, Modolești (Vidra), Segaj, Str. Principală
Orele 08:00 – 15:00 Sebeș, Str. Ion Creangă, Gaterului, Mircea cel Mare

Vineri, 6 februarie
Orele 09:00 – 14:00 Vințu de Jos, Str. Gării parțial
Orele 08:30 – 16:30 Alba Iulia, Str. Cordovanilor, Mohorului, Tineretului, Victoriei, Viorelelor, Zefirului
Orele 08:00 – 16:00 Ighiu – Ighiel, Str. Fanatei, Principala, Scolii, Tabla Bisericii, Valea Mică
Orele 08:00 – 16:00 Lupsa, Curmătura, Str. Principală
Orele 08:00 – 15:00 Abrud, Str. Abrudelului, Cetății, Decebal, Detunata, Ecaterina Varga, Ion Buteanu, Lt. Anca Virgil, Mărășești, Minerilor, Moților, Parcului, Piața Cuza Vodă, Piața Eroilor, Salciilor, Stiurt, Tăbăcarilor

În funcţie de condiţiile meteo, lucrările ar putea fi reprogramate.

Comentarii

Comentarii

Comentarii

Adauga comentariul tau

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 × 5 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Site-uri Partenere

Agentie SEO stiri ziare

Întreruperi ale energiei electrice în Alba

enel

By

Electrica anunţă întreruperi programate, în perioada 2 – 6 februarie, în alimentarea cu energie a mai multor localităţi din Alba, din cauza lucrărilor de întreţinere a reţelei.

Luni, 2 februarie
Orele 08:00 – 16:00 Ighiu – Ighiel, Str. Valea Mică, Tabla Bisericii, Școlii, Principală, Fanatei

Marți, 3 februarie
Orele 08:00 – 16:00 Mogoș – Valea Tupilor, Valea Mlacii, Valea Ghioghești, Valea Cocești, Valea Barnii, Valea Barlutești, Tomești, Poienile – Mogoș, Oncești, Negrești, Mămăligani, Cristești, Cojocani, Butești (Mogoș), Bogdănești (Mogoș), Bocești, Barzogani, Bărlești-Cătun (Mogoș),Bărlești (Mogoș), Bărlești, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Mogoș, Str. Danesti, Gordești, Habeni, Principala, Ursesti, Valea Braduiestilor
Orele 08:00 – 16:00 Întregalde, Tecșești, Sfârcea, Necrilești, Modolești (Întregalde, Str. Izvorului, Principală), Ivanis, Întregalde, Ghioncani, Florești, Dealul Geoagiului, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Ighiu – Ighiel, Str. Valea Mică, Tabla Bisericii, Școlii, Principală, Fânatei
Orele 09:00 – 17:00 Zlatna – Feneș, Str. Principală, Gării

Miercuri, 4 februarie
Orele 09:00 – 15:00, Aiud, Str. Abrudului, Codrului, Dorului, Gorunului, Moților, V. Aiudului, Cetății, Pășunii, Păltiniș
Orele 09:00 – 13:00 Almașu Mare – Glod, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Albac, După Plese, Plesești, Potionci, Tamborești, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Garda de Sus, Huzărești, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Ighiu – Ighiel, Str. Fânatei, Principală, Școlii, Tabla Bisericii, Valea Mică
Orele 08:00 – 16:00 Scărișoara, Barlești (Scărișoara), Botesti (Scărișoara), Fata-Lazești, Florești (Scărișoara), Lazești (Scărișoara), Lespezea, Matei, Negești, Runc (Scărișoara), Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Scărișoara, Str. Dos, Jabrești, Pirvesti, Principală, Purcelești, Vesești, Zugai
Orele 08:00 – 16:00 Vadu Moților, Lazești (Vadu Moților), Popeștii de Sus, Str. Principală

Joi, 5 februarie
Orele 09:00 – 18:00 Șona – Sânmiclăuș, Str. Principală
Orele 08:30 – 16:30 Alba Iulia, Str. Cordovanilor, Mohorului, Tineretului, Victoriei, Viorelelor, Zefirului
Orele 08:00 – 16:00 Avram Iancu, Gojeiești, Partutești, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Ighiu – Ighiel, Str. Fanatei, Principală, Școlii, Tabla Bisericii, Valea Mică
Orele 08:00 – 16:00 Poiana Vadului, Costești (Poiana Vadului), Duduieni, Făgetu de Jos, Făgetu de Sus, Hanasesti (Poiana Vadului), Lupaiesti, Morcanesti, Pastești, Petelei, Stănești, Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Poiana Vadului, Str. Cotocești, Principală
Orele 08:00 – 16:00 Vadu Moților, Burzești, Tomutești, Viltori (Vadu Moților) Str. Principală
Orele 08:00 – 16:00 Vidra, Dealu Goiești, Jeflești, Modolești (Vidra), Segaj, Str. Principală
Orele 08:00 – 15:00 Sebeș, Str. Ion Creangă, Gaterului, Mircea cel Mare

Vineri, 6 februarie
Orele 09:00 – 14:00 Vințu de Jos, Str. Gării parțial
Orele 08:30 – 16:30 Alba Iulia, Str. Cordovanilor, Mohorului, Tineretului, Victoriei, Viorelelor, Zefirului
Orele 08:00 – 16:00 Ighiu – Ighiel, Str. Fanatei, Principala, Scolii, Tabla Bisericii, Valea Mică
Orele 08:00 – 16:00 Lupsa, Curmătura, Str. Principală
Orele 08:00 – 15:00 Abrud, Str. Abrudelului, Cetății, Decebal, Detunata, Ecaterina Varga, Ion Buteanu, Lt. Anca Virgil, Mărășești, Minerilor, Moților, Parcului, Piața Cuza Vodă, Piața Eroilor, Salciilor, Stiurt, Tăbăcarilor

În funcţie de condiţiile meteo, lucrările ar putea fi reprogramate.

Comentarii

Comentarii

backtotop